16 Simon H. Nedergaard – hedder: 16

Konfirmation i Abildgård Kirke Lørdag den 12. september kl. 9.00 v. Gurli Møller Andreasen:

Nordstjerneskolens tidligere 7a :

Andrea Andersen

Dávid Edmundur Jógvansson Egholm

David Qvist

Elliot Ladefoged Sørensen

Freja Rode Mogensbæk Rasmussen

Freya Høyer Larsen

Ida Jensen

Jasmin Charlotte Lisberg Nielsen

Jeppe Frost Emborg

Jonathan Frølund Birkegaard

Kasper Kristensen

Laura Johanne Christensen

Laura Elgaard Lanford Simonsen Feldskov

Lucas Nødskou Pedersen

Mads Andersen

Mads Steen Rasmussen

Mathilde Holst Larsson

Mikkel Thomsen

Nicolai Bundgaard Sørensen

Oline Aakjær Sørensen

Patrick Kassow Corneliussen

Sebastian Sylvester Larsen

Konfirmation i Abildgård Kirke Lørdag den 12. september kl. 11.00 v. Gurli Møller Andreasen:

Nordstjerneskolens tidligere 7b:

Calle Dahl Sørensen

Celeste Persson Lassen

Ida Woller Christensen

Jasmin Dan Christensen

Julie Kulk Pedersen

Max Aarøe

Mia Elena Daniella Ettrup

Morten Vajhøj

Nilas Mørch Wærens

Oscar Steen Thomsen Leer

Rebecca Paja Juul Pedersen

Silke Hyttel Skrubbeltrang

Thomas Vajhøj

Tobias Tversted Sørensen

William Marinus Kjærgaard

Konfirmation i Abildgård Kirke Søndag den 13. september kl. 9.00 v. Gurli Møller Andreasen:

Nordstjerneskolens tidligere 7g :

Andreas William Skovbak Nielsen

Kasper Emil Lützen

Silja Lærke Dalfoss Jørgensen

Simon Løgtved

Konfirmation i Abildgård Kirke Søndag den 13. september kl. 11.00 v. Gurli Møller Andreasen:

Privatskolens tidligere 7y :

Anders Casper Schou

August Skaarup Hjørringgård

Benjamin Hauge Falk Jensen

Camilla Beith Christensen

Clara Elisabeth Nielsen

Freya Elisabeth Eddelien Hurup

Freya Packert

Gustav Andreasen

Ida Pilgaard Krüger

Katrine la Cour Dencker Jørgensen

Lærke Reinhardt Erichsen

Laura Nyholm Henriksen

Laura Vejby Wæhrens

Liv Munkholt Jensen

Lucas Vitting Hougaard

Maja Grønning Jensen

Malte Kettrup Bech

Marcus Nørgaard Grønlund

Oliver Skovbo Larsen

Victoria Kirstine Larsen Hansen

Konfirmation i Abildgård Kirke Lørdag den 19. september kl. 9.00 v. Kenny Gottlieb:

Nordstjerneskolens tidligere 7c :

Andine Dorthea Thrige Andersen

Annika Sørensen

Antonia Nicole Abapo Garcia

Bertram Vilhelm Maigaard

Cecilie Jensen Høholt

Emil Svennum

Emma Hjarbæk Andersen

Helena Mona Mølgaard Hansen

Jannik Lisberg Lynnerup

Lucas Mertz Schiøtt

Lucas Jensen Høholt

Lærke Kjelgaard Gustafson

Mathilde Skougaard Markfoged

Signe Skovbak Bøjstrup

Sille Juul Süsselbeck

Thilde Sofie Andersen

Tobias Fosse Hansen

Valdemar Nissen

Konfirmation i Abildgård Kirke søndag den 20. september kl. 9.00 v. Kenny Gottlieb:

Nordstjerneskolens tidligere 7d :

Alberte Breining Johnsen

Amanda Rytter Madsen

Christian Michael Jensen

Elias Rahbek Jensen

Emil Tronderup Nielsen

Frederik Borg

Julie Loberg Lysin Bjerreskov

Laura Tronderup Nilsen

Malou Vindfeld Deis Carlsson

Malthe Nørgaard Brøns Nielsen

Marcus Svart Mathiesen

Michala Mai Marinussen

Natalie Vindfeld Deis Carlsson

Nickolaj Simoni Bolander Nielsen

Rasmus Stockfleth Hou

Simon Hinsch Nedergaard

Stefanie Bolther Krog

Thilde Vinther Johannsen

Tobias Tronderup Nielsen

Victor Møller Pasbjerg

Konfirmation i Abildgård Kirke søndag den 20. september kl. 11.00 v. Kenny Gottlieb:

Nordstjerneskolens tidligere 7e :

Caroline Kollerup Thomsen

Cecilia Hestvang Rasmussen

Elna Lindby Baumbach

Emilie Holmen Thomsen

Emma Blankensteiner Christiansen

Josephine Oline Østerlund

Laura Gjerndrup Jensen

Laura Irene Winther Houmann

Lukas Wilcke Andersen

Magnus Kløjgaard Pedersen

Marcus Nygreen Ammonsen

Ronja Leonhardsen

Sune Sejer Jørgensen

Tobias Blankensteiner Christiansen

Valdemar Strægaard

Victoria Rytter Johansen

Del på Facebook Del på Twitter Del på mail
Henter...